3:16 пп - Пятница Январь 22

Інтимна депіляціяintimna-depilyaciyaГлибока депіляція — мається на увазі видалення волосся не тільки в промежині і на сідницях, але і на статевих органах. На цю процедуру зважиться не кожна дама, оскільки багатьом з дитинства прищеплюється поняття скромності. Особливу сором’язливість викликає майстер-чоловік.

Тим, хто готовий здійснити свою мрію наперекір страху і думки оточуючих, пропонується три способи видалення волосся в інтимній зоні.

1. Воскова депіляція

Проводиться за рахунок нагрівання воску і нанесення його на тіло. Після того, як склад загусне, на нього прикладається смужка паперу, яка, приклеюється і тягне за собою волоски. Різким рухом майстер зриває смужку, поступово очищаючи шкіру. Процедура в перший раз викликає найнеприємніші відчуття, але згодом біль притупляється.2. Шугарінг

Цукрова маса дозволяє охопити не тільки довгі (6-8 мм), але і коротенькі волоски. Результат виходить швидше, при цьому шкірний покрив страждає менше. Так як паста наноситься не в гарячому вигляді, опік виключається.

3. Лазерний вплив

Імпульсний світловий потік сприяє руйнуванню фарбувального пігменту і фолікул волосків. Процедуру краще виконувати за допомогою сучасного обладнання, в якому передбачена система охолодження. За один сеанс припинити ріст волосся неможливо, тому знадобиться відвідати салон 6-7 разів.

Навіщо платити, якщо свої руки — не крюки?

Тим, хто думає, що самостійне проведення депіляції в делікатних зонах виявиться простою справою, радимо подумати. Після першого ж ривка смужки з воском або цукровою пастою вам захочеться або припинити процес, або видаляти волоски потихеньку, що не дасть бажаного ефекту. Лазерне видалення в домашніх умовах неможливе через відсутність дорогого апарату. Часто рекламовані креми для депіляції здатні принести внутрішнє подразнення слизової і порушення мікрофлори у внутрішніх статевих органах.

Задайте самій собі таке питання: яким чином ви станете перевіряти якість виконання процедури? На дотик? Повірте, візуально робити це набагато простіше. Якщо вам неодмінно хочеться провести сеанс у себе вдома, скористайтеся послугою від компанії «Пилочка», яка полягає у виклику майстра додому.

Увага! Застереження!

Незважаючи на пекуче бажання мати гладку шкіру і носити відверте білизну і сміливі купальники, деяким категоріям людей все ж слід відмовитися від тієї процедури:

— Гіпертонікам;

— Сердечникам;

— Онкохворим;

— Страждають діабетом;

— Жінкам в положенні і годуючим мамам;

— При місячних і пару днів до її початку / завершення;

— Пошкодження шкіри у вигляді ран, опіків, грибкових захворювань.

доска объявлений Красота,мода
Что собой представляет LPJ-массажБотокс под глазаЗабота о ногтяхПоборем облысение… упражнениямиКак заново обрести густую шевелюру без операцииПластический хирург Левицкий Роман Миронович — специалист мирового уровняКак навсегда избавиться от мимических морщинКорректируйте формы вашего тела эффективно и безопасноУход за кожей лица-несколько способовТредлифтинг с clinic-hyalual.com.ua — гарантия красивой, подятнутой молодой кожи, подробности на clinic-hyalual.com.ua
Категория: Уход за телом и кожей

Комментирование закрыто.